Teknolojinin Ofisle
Kusursuz Uyumunu
Keşfedin.
10YILDA
YATIRIMINIZI
KAZANCA ÇEVİRİN
Biz Size Ulaşalım
Bilgi Formu
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak
için lütfen bilgi formunu doldurunuz.
En Hızlı Geri Dönüşle 10 YILDA YATIRIMINIZI KAZANCA ÇEVİRİN
Güçlü Ortaklık: Nuhoğlu
İnşaat, Lejant Proje ve Dalgıç Gy.

Konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları ve daha birçok alanda yurt içi ve yurt dışında sembol haline dönüşmüş yapılara imza atan Nuhoğlu İnşaat,

 

Mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım alanlarında ulusal ve uluslararası projelerin geliştirilmesinden yönetimine; satış ve pazarlamasından, işletme ve finansına kadar tüm hizmetlerini başarıyla yöneten Lejant Proje,

 

Yarım asırlık tecrübe ile inşaat taahhüt, yapı endüstrisi ve konut sektörlerindeki projeleriyle yapılara yepyeni bir soluk kazandıran Dalgıç GY.

 

Nuhoğlu İnşaat, Lejant Proje ve Dalgıç GY’nin sektördeki tecrübe ve başarısı Cubes Ankara projesinde birleşiyor.

En İyi Satış – En Hızlı Kazanç
Cubes Ankara, lansmanının yapıldığı Nisan 2017’den bu yana satışta. O günden bugüne ortaya koyduğu performansla “yılın en iyi satış yapan projesi” oldu ve bu noktada da farkını ortaya koydu. Bunun yanında görülmemiş bir hızla yatırımcısının yüzünü güldüren Cubes Ankara, 10 yılda yatırımın geri dönmesine olanak sağlıyor. Hem en iyi satış rakamlarına ulaşarak kendini kanıtlayan hem en hızlı geri dönüşle yatırımcılara kâr sağlayan proje, başkentin kalbi Çukurambar’da yükseliyor.
Cubes Ankara projesinin ROI-Yatırımın Geri Dönüş süresi hesabı; Sermaye Piyasası Kurulu’nca 2009 yılında gayrimenkul değerleme ve danışmanlık amacıyla yetkilendirilen Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. uzmanları tarafından yapılmıştır.