BİLGİFORMU
X

Bir NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant) projesi olan Cubes Ankara, Ankara’nın en prestijli lokasyonu Çukurambar’da yükseliyor.


İnşaat, gayrimenkul ve mimari uzmanlık bu projede buluşuyor;

- Konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik hizmet sunan, Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 100’ün üzerinde projeye imzasını atan Nuhoğlu İnşaat,

- 40 yılı aşkın bir süredir eğitim, inşaat, inşaat-taahhüt, yapı endüstrisi, turizm-otelcilik, gıda-hayvancılık ve gayrimenkul gibi birçok sektörde faaliyet gösteren Dalgıç GY,

- Mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım konularında yurt içi ve yurt dışında proje ve danışmanlık hizmeti veren Lejant Mimarlık.

X
Lüks tüketimin merkezi haline gelen, bir yanda AVM, diğer yanda seçkin kafe ve restoranların her geçen gün arttığı bir yerleşim merkezi olan Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara’da; konut, ofis ve ticari alanları ile 38m² - 100 m² arasında değişen modüler bağımsız birimden olmak üzere yaklaşık 1.000 adet ofis, konut ve özel yapılı birim bulunmaktadır. 2 ayrı blok halinde planlanan projede A Blok Konut ve Exclusive Rezidansları, B Blok ise ofis ve otel birimlerini kapsamaktadır.
X
X
X
/ cubesankara
Çukurambar Mah. 1424 Cad. No: 6 Çankaya - Ankara
X
Cubes Projesi hakkında bilgi almak ve
fırsatlardan haberdar olmak istiyorum.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Bize nasıl ulaştınız? :
NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant)’ın projelerine yönelik her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya vb. ticari elektronik iletilerin çağrı merkezi, e-posta, MMS, SMS vs. yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi ve verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için sadece NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant) tarafından kullanılabileceğini bildiğimi beyan ve kabul ederim.