BİLGİFORMU

CUBES PLUS

Cubes Ankara, sadece ofis ve konut müşterilerine değil, bulunduğu bölgenin çevresindeki insanlara da alternatif bir yaşam sunuyor. Dünyada trend olan, Ankara’da ilk olacak hizmetler ve özel alanlar Cubes Ankara’da sizleri bekliyor.

TİYATRO VE
GÖSTERİ MERKEZİ

Konser, sinema, konferans, tiyatro ve daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak, pub’ları ve konsept alanları ile adeta bir sosyalleşme merkezi olacak 2.000 kişilik çok amaçlı bir merkez.

TOPLANTI & KONFERANS

İş toplantıları, sunumlar ve çalışma dünyasının tüm ihtiyaçlarına elverişli, farklı hacimlerde toplantı ve konferans alanları.

TİCARİ ALAN

Birçok markaya/işletmeye ev sahipliği yapabilecek nitelikte, farklı metrekarelerde, yatırım için ideal ticari alan.

INFINITY POOL

Roof’ta yer alan sonsuzluk havuzu ve güneşlenme alanları sayesinde şehir içinde tatil konsepti. Aynı zamanda keyifli akşamlar için roof bar.

ŞEHİR PARKI

İki blok arasındaki yemyeşil avluda bulunan parkta, pazar yeri mantığında yerel lezzetler sunan bir pazar, sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak galeri ve fuaye alanı ve sanatsal/kreatif eğitim verilecek sanat akademisi bulunuyor.

SPA & MASAJ

Ankara’nın en kapsamlı, en geniş Wellness merkezi haline gelecek, şehir manzarası eşliğinde profesyonel Spa ve Masaj hizmeti.

OTEL

Proje bünyesinde yer alan Otel, kitchenette’i, çamaşır odası ve benzer özellikleriyle konuklarına uzun dönem konaklama imkanı sağlarken, aynı zamanda Konut ve Ofis sakinlerine de rezidans konforunda hizmet verecek nitelikte.

ÇOCUK OYUN ALANI

Ankara’da bir ilk olacak, çocukların ve ailelerinin bir arada keyifle vakit geçirebileceği, çocuklar oyun alanında oynarken ebeveynlerin kuaför, yemek vb ihtiyaçlarını çocuklarından uzaklaşmadan giderebileceği özel bir alan.

ROOF GYM

Sporu salon yerine roof’a taşıyan son teknoloji GYM’de, gerçek bir koşu parkurunun yanı sıra, danstan tai-chi’ye, pilatesten kick-box’a farklı tarzlarda dersler. Farklı bir spor alternatifi isteyenlere de 11. katta Yoga House ayrıcalığı.

X

Bir NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant) projesi olan Cubes Ankara, Ankara’nın en prestijli lokasyonu Çukurambar’da yükseliyor.


İnşaat, gayrimenkul ve mimari uzmanlık bu projede buluşuyor;

- Konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik hizmet sunan, Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 100’ün üzerinde projeye imzasını atan Nuhoğlu İnşaat,

- 40 yılı aşkın bir süredir eğitim, inşaat, inşaat-taahhüt, yapı endüstrisi, turizm-otelcilik, gıda-hayvancılık ve gayrimenkul gibi birçok sektörde faaliyet gösteren Dalgıç GY,

- Mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım konularında yurt içi ve yurt dışında proje ve danışmanlık hizmeti veren Lejant Mimarlık.

X
Lüks tüketimin merkezi haline gelen, bir yanda AVM, diğer yanda seçkin kafe ve restoranların her geçen gün arttığı bir yerleşim merkezi olan Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara’da; konut, ofis ve ticari alanları ile 38m² - 100 m² arasında değişen modüler bağımsız birimden olmak üzere yaklaşık 1.000 adet ofis, konut ve özel yapılı birim bulunmaktadır. 2 ayrı blok halinde planlanan projede A Blok Konut ve Exclusive Rezidansları, B Blok ise ofis ve otel birimlerini kapsamaktadır.
X
X
X
/ cubesankara
Çukurambar Mah. 1424 Cad. No: 6 Çankaya - Ankara
X
Cubes Projesi hakkında bilgi almak ve
fırsatlardan haberdar olmak istiyorum.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Bize nasıl ulaştınız? :
NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant)’ın projelerine yönelik her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya vb. ticari elektronik iletilerin çağrı merkezi, e-posta, MMS, SMS vs. yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi ve verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için sadece NDL Yapı (Nuhoğlu-Dalgıç GY-Lejant) tarafından kullanılabileceğini bildiğimi beyan ve kabul ederim.